| Interneto svetainių dokumentai

Atsakysiu į Jums rūpimus klausimus. Susisiekite konsultacijai telefonu arba rašykite el. paštu teise@daivamacijauske.lt

Interneto svetainių dokumentai_teisines paslaugos

Dažniausiai užsakomi dokumentai internetinėms svetainėms: elektroninės parduotuvės taisyklės bei elektroninės parduotuvės privatumo politika.

Savo praktikoje dažnai susiduriu su situacijomis, kai interneto svetainių ar elektroninių parduotuvių savininkai „pasisavina” kitų interneto svetainių ar elektroninių parduotuvių dokumentus ir, geriausiu atveju, pritaiko savo situacijai, bet dažnai nukopijavę net nepasivargina adaptuoti savo veiklos rūšiai.

Nerekomenduojama to daryti. Kodėl?

Todėl, kad:
1|  dokumentus, pvz., elektroninės parduotuvės privatumo politiką, kitai elektroninei parduotuvei, tikėtina, rengė autorius. Jo kūrybos naudojimas be teisių turėtojo sutikimo yra pažeidimas;

2| „pasisavindami” svetimos elektroninės parduotuvės taisykles ar kitus dokumentus jūs, tikėtina, neturite garantijų, kad jie yra profesionaliai parengti;

3|  dokumentai, greičiausiai, neatitiks jūsų verslo situacijos;

4| kol ramiai miegosite, manydami, kad turite visus reikiamus ir tinkamus interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės dokumentus, apsaugančius jūsų interesus, vieną dieną galite būti pažadinti nieko gero nežadančio valstybės institucijų beldimo į jūsų duris.

Taigi, geriau vieną kartą kreiptis į teisininką dėl elektroninės parduotuvės ar internetinės svetainės, nei kasnakt neramiai miegoti – juk ir taip rūpesčių bei streso šiandieniniame gyvenime per akis?

Padedu klientams šiose srityse:

√  pirkimo-pardavimo taisyklių

√  privatumo politikos

√  prekių grąžinimo formos

√  klientų atsiliepimų tvarkymo taisyklių parengimo

KITOS TEISINĖS PASLAUGOS
Daiva Macijauske teisines paslaugos
Teisininkas,
kalbantis Jūsų kalba

Daiva Macijauskė

Scroll to Top