| Migracijos teisė

Atsakysiu į Jums rūpimus klausimus. Susisiekite konsultacijai telefonu arba rašykite el. paštu teise@daivamacijauske.lt

Migracijos teise_teisines paslaugos

Suartėjus gamybos, prekybos, darbo ir kitokiems ryšiams, versle ar asmeniniame gyvenime neišvengiamai tenka priimti sprendimus, susijusius su Migracijos teise.

Ar reikalingas leidimas dirbti? Koks dokumentas reikalingas, jeigu ketinu atvykti į Lietuvą ilgiau nei 90 dienų per 180 dienų laikotarpį? O jeigu trumpiau nei 90 dienų per 180 dienų laikotarpį? Ar reikalingas leidimas laikinai gyventi? O gal teisėtai atvykti ir likti Lietuvos Respublikoje tam tikrą laikotarpį užteks tik Šengeno arba Nacionalinės vizos?

Kur kreiptis dėl minėtų dokumentų išdavimo, kokius dokumentus ir kaip pateikti, per kiek laiko minėti dokumentai bus išduoti?

Šie klausimai verslui ar asmenims, nusprendusiems įdarbinti Lietuvoje užsienietį ar komandiruoti jį į mūsų šalį arba tiesiog apsigyventi atrodo kaip rubiko kubas – kiek besukiotumei, vis viena nepavyksta spalvų sudėlioti reikiama tvarka.

Neslėpsiu ištikusio pasimetimo, kai pirmąkart savo teisinėje karjeroje trečiųjų šalių pilietei padėjau gauti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje darbo pagrindais.

Tačiau po keliasdešimties pagalbos užsieniečiams atvejų migracijos failas iš sudėtingo, tikėtina, dėl unikalaus kiekvieno atvejo ir galimybės prisiliesti prie kitokios kultūros ir tradicijų šalies atstovo pavirto į lengvai įkandamą skanų riešutą.

Ar esate girdėję posakį, kad kiekvienas turi užsiimti tuo, ką geriausiai išmano..?

Jeigu dėl sudėtingų užsieniečių įdarbinimo Lietuvoje ar komandiruotės į mūsų šalį procedūrų ketinate atsisakyti plėsti verslą ar įdarbinti arba priimti laikinai reikiamos profesijos ir kvalifikacijos užsienietį, geriau kreipkitės pagalbos į mane.

Teikiu teisinę pagalbą šiose migracijos teisės srityse:

√  leidimai laikinai gyventi

√  leidimai nuolat gyventi

√  konsultacijos darbdaviams užsieniečių įdarbinimo klausimais

√  aukštos kvalifikacijos specialistų įdarbinimas Lietuvoje (mėlynosios kortelės)

√  leidimai dirbti

√  darbuotojų, kurių profesijų trūksta Lietuvos Respublikoje, įdarbinimas Lietuvoje

√  teisinė pagalba rengiant dokumentus dėl įtraukimo į Migracijos departamento patvirtintų įmonių sąrašą

√  konsultavimas ir dokumentų rengimas Šengeno ir nacionalinių vizų gavimo klausimais, konsultacijos bevizio režimo klausimais

√  pagalba užsienio piliečiams, renkantis studijas Lietuvoje

√  konsultacijos kitais Europos Sąjungos ir užsienio šalių piliečių įsidarbinimo bei gyvenimo Lietuvoje klausimais.

KITOS TEISINĖS PASLAUGOS
Daiva Macijauske teisines paslaugos
Teisininkas,
kalbantis Jūsų kalba

Daiva Macijauskė

Scroll to Top